BUGÜN: 17 Ağustos 2017 Perşembe
FacebookTwitterYoutubeGoogle+
Menü

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu

Bankalar Denetleme ve Düzenleme Kurulu ile devletin verdiği ortak kararla telefon alımlarındaki taksit imkanı ortadan kalkmıştı. Bu yeni düzenleme çok gereksiz olmakla birlikte bir sürü kişiyi de mağdur etmiş oldu. Hem satıcılar hem de alıcılar zararlı çıktı. Birçok kişi hayalini kurduğu tableti, telefonu, bilgisayarı alamamaya başladı. Bu kişiler istedikleri telefonu, maalesef ki, telefonun neredeyse iki katı fiyat çeken Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi GSM operatörlerinden faturaya ek olarak alabildiler.

Bu alandaki mağduriyetin farkına varan Odeabank da hem müşterilerini mağdur etmemek hem de yeni müşteriler kazanmak adına Vatan Bilgisayar ile anlaşarak telefon ve tablet gibi ürünlere özel ihtiyaç kredisi pakedini oluşturdu. Yani arzuladığınız telefonu Vatan Bilgisayara gidip beğeniyorsunuz, orada bulunan Odeabank standına gidip kredi başvurunuzu yapıyorsunuz ve onaylandığı takdirde o standda bulunan görevli size içinde gerekli miktarın olduğu atm kartını veriyor ve gidip o kart ile birlikte telefonunuzu ya da tabletinizi almış oluyorsunuz.

Odeabank Vatan Computer Kredisi Nasıl Kullanılır

Yani Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisini kullanmak için,

->Önce Vatan Bilgisayar’a gidip almak istediğiniz ürünü seçiyorsunuz(600 TL üstü olmalıdır)

->Ardından Vatan Bilgisayarın içindeki Odeabank yetkilisine gidip işlemleri yaptırıyorsunuz.

->Eğer yetkili kişi yerinde yoksa telefonunuzun mesaj bölümünden büyük harflerle VATAN yazıp boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı sonra bir boşluk daha bırakıp arzuladığınız ürünün ücretini yazıp 8444’e mesaj atıyorsunuz.

->Önce size onay veya red mesajı geliyor. Eğer onaylandıysa Odeabank yetkilisi sizi arayıp gerekli bilgilendirmeyi yapıyor. Vatan şubesinden kimliğiniz ile alışverişinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Vatan Bilgisayar Odeabank Faiz

Gelelim Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisinin faiz oranlarına. Verdiği bu hizmete karşılık Odebank normal bir ihtiyaç kredisinin biraz altında bir faiz uyguluyor. Bu da yaklaşık %8’e tekabul ediyor. Yani bir iphone 6 almak istediğinizde bunu 70 TL’lik 36 taksit ile alabiliyorsunuz.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi Şartları ise çok zorlayıcı değil. Sadece kredi notunuzun makul bir seviyede olması ve alacağınız ürünün 600 TL’nin üstünde olması gerekiyor. Yani bu krediyi almak değil alamamak daha zor.

Kredinotuhesap.net ekibi olarak çok paralı günler dileriz. Odeabank Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu konusu hakkında bir sorunuz olduğunda sormaktan çekinmeyin, uzman ekonomist arkadaşlarımız sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Odeabank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Odeabank Kredi Başvurusu Mesajla, Odeabank Kredi Başvurusu Sorgulama ve Odeabank Kredi Başvurusu Yap hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

BENZER YAZILAR

 • Esnaf Kefaletten Kredi Nasıl Alınır

  Esnaf Kefaletten Kredi Nasıl Çekilir?

  Ülkemizin ekonomisinin alarm verdiği şu son günlerde bakanlıklar ve merkez bankası tarafından bir çok yeni önlemler alınmaya çalışılıyor. Bunlardan

 • PTT Odeabank İşyerleri Kredisi

  Ekonomik krizin küçük ölçekli işletmelere darbe üstüne darbe vurduğu bu günlerde, o işletme sahipleri nakite ve krediye her zamankinden daha fazla

 • Senetle Kredi Veren Firmalar

  Bankalar nezdinde ismi kara listeye giren, kredi notu düşük olan, kredi sicili herhangi bir sebepten dolayı bozuk olan ya da bankalardan farklı birçok

 • Esnaf Kefaletten Kredi Nasıl Alınır

  Esnaf Kefalet Kredisi Nedir?

  Ülkemizin ekonomisinin alarm verdiği şu son günlerde bakanlıklar ve merkez bankası tarafından bir çok yeni önlemler alınmaya çalışılıyor. Bunlardan

 • Odeabank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Odeabank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Ülkenin en yeni ve en yenilikçi bankalarından olan Odeabank yaptığı kampanyalar, sunduğu fırsatlar ve

YORUMLAR

YORUM GÖNDER

Sponsor Linkler