BUGÜN: 17 Ağustos 2017 Perşembe
FacebookTwitterYoutubeGoogle+
Menü

Konuşturan Kredi Finansbank

Konuşturan Kredi Finansbank, QNB Finansbank Turkcell ile ortaklaşa olarak başlattığı Konuşturan Kredi elektronik ürün almak isteyen fakat nakit yetersizliği çeken herkesin imdadına yetişiyor.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun taksitli telefon satışını engellemesinden sonra bir anda telefon ücretini veremeyen insanlar sıkıntıya girip GSM operatörlerinin yaptığı kampanyaları takip edip fatura üzerine telefon almak zorunda kalmışlardı. Yeni çıkan QNB Konuşturan Kredi Finansbank ile telefon veya tablet gibi ürünleri almak isteyenler masrafsız ve faizsiz olarak bu ürünleri almak üzere kredi alabilecekler.

İşleme koyulduğu günden bugüne 1100 bayiyi geçen Konuşturan Kredi ile insanları elektronik aletlerle buluşturan Finansbank şuanda Turkcell bayilerinin yüzde doksanında aktif durumda. Yani herhangi bir Turkcell bayisine giderek istediğiniz tableti veya telefonu seçebilir, o tableti veya telefonu taksitle faizsiz ve masrafsız bir şekilde satın alabilirsiniz.

Devletin dayattığı “taksitsiz telefon” ekonomisine karşın QNB Finansbank bu işin “bug”ını bularak müşterilerine Konuşturan Kredi Finansbank’ı sanki ihtiyaç kredisiymiş gibi veriyor. Hem bu şekilde kredi kartınızın limiti de dolmamış oluyor. İhtiyaç kredisi olduğu için düzenli ödediğiniz takdirde kredi notunuz da olumlu olarak güncelleniyor.

Konuşturan Kredi Başvuru

Peki bu konuşturan kredi’yi nasıl alacaksınız? QNB Finansbank’ın web adresindeki başvuru formuna adınızı soyadınızı iletişim numaranızı istediğiniz ürünü yazıp yollayacaksınız. Size gelen olumlu cevabı takiben size en yakın Turkcell bayisine giderek kimlik belgenizle birlikte almak istediğiniz telefona sahip olacaksınız.

Konuşturan kredi başvurusunda bulunmak için: https://www.qnbfinansbank.com/turkcellkredisi/default.aspx?ref=WEB_finansbank şu linke giderek gerekli bilgileri doldurun.

QNB Finansbank’ın Konuşturan Kredisi müşterilerinin ihtiyaçlarına ürettiği pratik çözümle sektörde alkışı hak ediyor. Ki bu başarısı da ödülsüz kalmadı. Yılın en iyi hizmeti kategorisinin en önemli ödüllerinden biri olan Bronze Stevie’yi de kaptı. Enpara gibi Türkiye’nin pek alışık olmadığı bankacılık modellerini denemekten hiçbir zaman çekinmeyen Finansbank, Konuşturan Kredi ile de müşterilerini memnun etmiş gibi gözüküyor. Telefona taksit uygulaması ne zaman geri gelir bilinmez, fakat şimdilik Finansbank bu boşluğu doldurdu.

Kredinotuhesap.net ekibi olarak çok paralı günler dileriz. Konuşturan Kredi Finansbank konusu hakkında bir sorunuz olduğunda sormaktan çekinmeyin, uzman ekonomist arkadaşlarımız sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası'ndan Emekliye Faizsiz Kredi başlıklı makalemizde Emekliye Faizsiz Kredi Haberleri, Emekliye Faizsiz Kredi İmkanı ve Emekliye Faizsiz Kredi Ne Oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , , ,

BENZER YAZILAR

 • Esnaf Kefaletten Kredi Nasıl Alınır

  Esnaf Kefaletten Kredi Nasıl Çekilir?

  Ülkemizin ekonomisinin alarm verdiği şu son günlerde bakanlıklar ve merkez bankası tarafından bir çok yeni önlemler alınmaya çalışılıyor. Bunlardan

 • PTT Odeabank İşyerleri Kredisi

  Ekonomik krizin küçük ölçekli işletmelere darbe üstüne darbe vurduğu bu günlerde, o işletme sahipleri nakite ve krediye her zamankinden daha fazla

 • Senetle Kredi Veren Firmalar

  Bankalar nezdinde ismi kara listeye giren, kredi notu düşük olan, kredi sicili herhangi bir sebepten dolayı bozuk olan ya da bankalardan farklı birçok

 • Esnaf Kefaletten Kredi Nasıl Alınır

  Esnaf Kefalet Kredisi Nedir?

  Ülkemizin ekonomisinin alarm verdiği şu son günlerde bakanlıklar ve merkez bankası tarafından bir çok yeni önlemler alınmaya çalışılıyor. Bunlardan

 • Odeabank Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu

  Bankalar Denetleme ve Düzenleme Kurulu ile devletin verdiği ortak kararla telefon alımlarındaki taksit imkanı ortadan kalkmıştı. Bu yeni düzenleme çok

YORUMLAR

YORUM GÖNDER

Sponsor Linkler